Kempy

Bajková školka RYS

Celodenní program pro děti od 4 - 15 let. Hravá a intenzivní výuka technických dovedností jízdy na horském kole v terénu s profesionálními instruktory.

ZOBRAZIT KEMPY

Kempy pro rodiče

Jedinečná příležitost pro rodiče absolvovat kemp stejně jako absolvují děti v Bajkové školce, spojený s edukačním programem pro další společné bajkování. Standardní kempy pro dospělé nabízí Bike škola RyS.

ZOBRAZIT KEMPY

Speciální kempy

Profesionální poradenství a mentální koučink probíhající přímo na trailech a specificky zaměřené kempy na celoživotní rozvoj dovedností v bajkování.

ZOBRAZIT KEMPY

Partnerské projekty

Kde nás ještě najdete? Výuka technických dovedností v jiných lokalitách, unikátní projekt „Ride2Scool“ a další naše aktivity.

ZOBRAZIT KEMPY

Podporují nás

Kdo jsme

Jsme tým instruktorů MTB s profesionálními licencemi (česká ITC a mezinárodní PMBIA). Specializujeme se na výuku technických dovedností pro jízdu v terénu na horském kole těch nejmenších.

Milujeme jízdu v terénu a rádi předáme naše nabyté zkušenosti nastupujícím generacím, kteří budou diktovat trend tohoto rychle rozvíjejícího se sportu.

Naši instruktoři

Držitelka PMBIA licence. Byla u zrodu Rychlebských stezek a specializuje se na dětskou výuku a psychologii.

Jana Hoffmannová

Instruktor Bajkové školky, držitel licence ITC-D a C, mezi bajkovými nadšenci známý jako Trail Hunter.

David Polesný

Instruktorka Bajkové školky, držitelka Bike licence ITC-D a C, všestranná sportovkyně, enduro závodnice, drsná bajkerka a cestovatelka.

Krista Havlická

Spoluzakladatel a výkonný manažer bajkové školky. Stará se o realizaci všech nabízených kurzů a kempů.

Roman Mojzyszek

Instruktorka Bajkové školky, držitelka Bike licence ITC-D a C, Skvělá bajkerka a cestovatelka.

Jana Ševčíková

Spoluzakladatel a metodik bajkové školky. Stará se o to, aby výuka na kempech fungovala, byla bezpečná, zábavná a efektivní.

Luděk Šebek

Instruktor Bajkové školky, držitel Bike licence ITC-D a C. Opravdový profesionál v instruktorském světě.

Marek Kolář

Instruktor Bajkové školky, držitel Bike licence ITC úrovně D a C, skvělý bajker s velkým bajkerským srdíčkem a letitý člen týmu Rychlebských stezek. Navíc tvoří knihy.

Honza Macháček

Sledujte novinky